Управління ланцюжками поставок

Впровадження ефективного інструменту управління постачання запасних частин для автомобілів.

З якими проблемами стикаються компанії за відсутності системи управління ланцюжками поставок

Кейс компанії “Глобальний постачальник запасних частин для автомобілів”

   

До фахівців компанії АудитСофт звернулася корпорація «Глобальний постачальник запасних частин для автомобілів» з потребою впровадження ефективного інструменту управління постачання запасних частин для автомобілів. Як ми впоралися з цим завданням?

Мета: все, що може бути автоматизовано, має бути автоматизовано! Розробка та впровадження системи з мінімальними витратами праці працівників компанії «Глобальний постачальник запасних частин для автомобілів» у системі.

Після

  • Спільно з клієнтом розроблено ряд правил і принципів роботи автоматизованої системи. Також проведено аудит процесів управління закупівлями та поставками, внаслідок чого розроблено та впроваджено систему.
  • Спільно з клієнтом розроблено низку правил та принципів роботи автоматизованої системи. Також проведено аудит процесів управління закупівлями та поставками, внаслідок чого розроблено та впроваджено систему.
  • Інтеграція впровадженої нами системи із системами клієнтів компанії, постачальників та системами управління складською логістикою постачальника логістичних послуг.
  • Автоматичне формування консолідованої потреби.
  • Виникла функція диспетчеризації замовлень клієнтів відповідним постачальникам.
  • Організовано наскрізний ефективний процес управління постачанням з метою максимального скорочення часу обробки потреб клієнтів.
  • Налаштовано інтелектуальну систему оповіщень про відхилення в процесі. Ця функція виникла внаслідок потреби обробляти нестандартні для компанії операції.

Вас зацікавило управління ланцюжками постачання?

Наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на Ваші запитання.

Для цього просто залиште нам заявку

;