Рішення

Під час виконання проектних робіт ми застосовуємо підхід, в рамках якого завдання вирішуються разом з комплексом діагностичних та консультативних послуг.

Управлінський облік підприємства

Управлінський облік підприємства – система, що дозволяє приймати управлінські рішення на основі актуальних та достовірних даних. Система управлінського обліку забезпечує підготовку даних, достатніх для аналізу.
З якими проблемами стикаються компанії за відсутності системи управлінського обліку підприємства: відсутність формалізованих і ефективних процесів, потреба в оптимізації функцій учасників процесу, відсутність єдиної системи керування функцією.

Детальніше

Казначейство

Впровадження зручної та ефективної системи, яка контролюватиме вихідні та вхідні оплати компанії.
З якими проблемами стикаються компанії за відсутності системи казначейства: відсутність формалізованих і ефективних процесів, потреба в оптимізації функцій учасників процесу, відсутність єдиної системи керування функцією.

Детальніше

Бюджетування

Бюджетування є одним з основних інструментів управління компанією. Для вирішення завдання впровадження на підприємстві моделювання бюджетного управління та контролю рекомендується використовувати систему управління ресурсами підприємства BAS ERP. Продукт містить у собі повнофункціональну підсистему бюджетування для підприємства.

Детальніше

Управління онлайн продажами

Більш ефективна CRM-система для управління продажами, інтегрована з функціями ERP-системи.
З якими проблемами стикаються компанії за відсутності системи управління онлайн продажами?

Детальніше

Управління продажами нерухомості

Єдина система управління процесом продажу нерухомості.
В АудитСофт звернулася компанія-девелопер, яка працює у сфері нерухомості. Такий відповідальний та складний бізнес потребує ефективної системи управління продажами.

Детальніше

Управління виробництвом

Процес управління виробничою діяльністю на рівні цеху у ІТ-системі.
В АудитСофт звернулася компанія: менеджменту потрібен був зрозумілий інструмент, за допомогою якого можна організувати виробництво, заробітну плату, документацію та основні показники.

Детальніше

Хмарна інфраструктура Amazon Web Service

Відмовостійка, безпечна та масштабована інфраструктура для корпоративних систем BAS на платформі Amazon Web Services.
Цього разу до нас звернулася компанія «Підрозділ глобальної компанії в Україні». Перед нашими фахівцями стояло завдання побудови інфраструктури на платформі AWS. Проект виявився новим як для нас, так і для клієнта. Що вийшло в результаті?

Детальніше

Документообіг

Система документообігу, в якій будуть узгоджені всі внутрішні та зовнішні процеси компанії, збільшиться швидкість отримання зворотного зв’язку та передача критично важливої документації та інформації користувачам.

Детальніше

Управління ланцюжками постачань

Впровадження ефективного інструменту управління постачання запасних частин для автомобілів.
Все, що може бути автоматизовано, має бути автоматизовано! Розробка та впровадження системи з мінімальними витратами праці працівників компанії «Глобальний постачальник запасних частин для автомобілів» у системі.

Детальніше

Управління запасами

Організація розподільної складської системи компанії, збільшення рівня задоволеності кінцевих клієнтів.
До фахівців з АудитСофт звернулася компанія із завданням підвищити ефективність використання запасів.

Детальніше

Вас зацікавило наше рішення?

Наші фахівці з радістю відповідатимуть на ваші запитання. Для цього просто залиште нам заявку.

;