Про Компанію

АудитСофт – це команда спеціалістів найвищого рівня. Ми здатні якісно та ефективно вирішувати завдання.

ІНТРО

AuditSoft: Ваш Партнер у Сфері Автоматизації Бізнесу

“Аудитсофт” консалтингове ІТ-підприємство, що надає якісні послуги по впровадженню програмних продуктів ділового призначення для ведення обліку, а також повний комплекс послуг по супроводу облікових систем. Підприємство було засновано у 2009 році. Пріоритетними напрямками в діяльності підприємства являється автоматизація обліку у виробничих і торгових підприємствах України. Накопичений досвід за роки роботи дає нам можливість пропонувати клієнту виключно відповідні рішення для досягнення максимального результату від бізнесу.

Працівники компанії являються експертами, кожен у своїй сфері і орієнтовані на досягнення поставлених клієнтом задач. Оскільки результати роботи нашого колективу напряму залежать від злагодженої роботи з замовником, всі наші співробітники є професіоналами в сфері комунікацій.
Основний принцип роботи компанії: “Якість продукту, який пропонується клієнту повинна бути краще, ніж клієнт цього очікує”.

0
Років досвіду
0
Спеціалістів
0
Успішних проектів
0
Хороших відгуків

ГАЛЕРЕЯ

НАША КОМАНДА

ЧОМУ AUDITSOFT?

Ми Любимо Те, Що Ми Робимо!

Допомога Компаніям України

Ми існуємо, щоб допомогти компаніям в Україні досягти визначних результатів

Сприяння Укономічному Зростанню

Ми робимо значний внесок в успіх кожної окремої компанії, щоб сприяти економічному зростанню в Україні.

Розвиток та Освіта

Ми приймаємо проблеми, спрямовані на розвиток

НАША КОМАНДА

Відгуки Наших Клієнтів

Склярук Денис
Провідний економіст УЛФ УТ ТОВ, Група компаній «Укрлендфармінг»
Read More
Фахівці компанії ПП «АудитСофт» проявили швидкість опрацювання поставленої задачі в стислому дедлайні. Особливо, хочу відзначити можливість зміни загальної логіки, яка програмувалась із витриманим часом, на зовсім протилежний напрям (методи розрахунку вартості послуг) в рамках підтримки підсистеми техніко-економічного планування на базі програмного продукту BAS. В цілому завжди раджу колегам чи друзям дану компанію.
Гудзь Олег
Керівник проектів та програм у сфері матеріального виробництва, АТ "Рено Україна"
Read More
Співпрацю з ПП «АудитСофт» ми розпочали у 2019 році. З допомогою наших партнерів за неймовірно короткі 5 місяців «з нуля» до MVP розроблена та успішно запущена в роботу система управління запасами та продажам запасних частин. Проект мав дуже жорсткий дедлайн, і лише завдяки професіоналізму та інколи героїчним зусиллям команди «АудитСофт» ми змогли вчасно запуститися та уникнути критичних збоїв у нашому бізнесі. Відтоді система зазнала значного розвитку, і гнучкий підхід до наших запитів та глибоке розуміння бізнес-процесів, продемонстровані «АудитСофт», стали ключовими факторами успіху цих доопрацювань. Ми отримали надійний продукт і задоволені результатом, та поряд з цим в першу чергу хочеться відмітити професійні відносини і просто приємне людське спілкування.
Previous
Next

Зв'яжіться з Нами

Ми готові відповісти на всі ваші питання та надати консультацію з усіх аспектів впровадження інноваційних рішень для вашого бізнесу. Заповніть контактну форму нижче, і наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом. Дозвольте AuditSoft стати вашим надійним партнером у сфері автоматизації та оптимізації бізнес-процесів. Ваш успіх – наш пріоритет!

    ;