Бюджетування

Організована система розрахунків для планування таким чином, щоб не допускалися помилки, а прогнозування не займало велику кількість робочих годин у працівників.

З якими проблемами стикаються компанії за відсутності системи бюджетування

Кейс компанії “Лідер аграрної галузі”

   

     Ще одна часта проблема, з якою звертаються до АудитСофт – це ускладнений процес бюджетування в компанії. Так сталося і з цією компанією — вся діяльність тривала довго, припускалися помилок, які формували помилкові очікування у менеджменту від результатів майбутнього періоду.

Як ми вирішили це завдання?

До: бюджетування фінансових результатів велося через систему електронних таблиць. Точність результатів була невисока, і був ризик припуститися помилок у плануванні. Компанія “Лідер аграрної галузі” зізналася, що створювати розрахунки в таблицях було вкрай незручно, і ця робота забирала багато часу у співробітників. Ускладнювалося все тим фактом, що компанія “Лідер аграрної галузі” має понад 250 видів діяльності.

Мета: організувати систему розрахунків для планування таким чином, щоб не допускалися помилки, а прогнозування не займало велику кількість робочих годин у працівників.

Після

  1. У компанії “Лідер аграрної галузі” з’явилася єдина система розрахунку прогнозного бюджету про фінансовий результат і прогнозний баланс.
  2. Розрахунок прогнозів по виробничих підрозділах досяг високої точності. А висока точність розрахунків запобігла помилкам у плануванні.
  3. Наразі керівники можуть організовувати бюджетний процес із залученням функціональних керівників. Це стало можливим завдяки регламенту виконання процесу у нашій системі.

Цифри, які скажуть самі за себе:

  • 28 днів триває керований процес бюджетування;
  • на 3,1% скоротилися помилки планування.

Вас зацікавило бюджетування?

Наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на Ваші запитання.

Для цього просто залиште нам заявку

;