Управління автосервісом

Це один із основних інструментів управління компанією.

З якими проблемами стикаються компанії за відсутності системи бюджетування

Бюджетування – один із основних інструментів управління компанією.
Для вирішення завдання впровадження на підприємстві моделювання бюджетного управління та контролю рекомендується використовувати систему управління ресурсами BAS ERP. Продукт містить у собі повнофункціональну підсистему бюджетування для підприємства середнього та великого рівня. Використання програмного продукту “BAS ERP” дає можливість приймати від виробничих, торгових модулів всю необхідну інформацію для отримання звітності про фінансовий стан підприємства, а також порівняння бюджетів з фактичними показниками роботи підприємства.

Підсистема бюджетування має можливість фінансового планування в розрізі курсів валют (курс може бути запланований для кожного окремого плану), планів (кілька варіантів розвитку подій).

Звітність за фінансовими показниками підприємства формується у підсистемі бюджетування. У система забезпечить формування таких першочергових звітів як “Баланс”, “Звіт про прибутки та збитки”, “Звіт про рух грошових коштів”.

Сприятливим фактором, що сприяє впровадженню підсистеми бюджетування у програмному продукті “BAS ERP” є насамперед настроюваність системи та можливість використовувати великий набір аналітики для підсистеми бюджетування.

Для підприємств мають сформований регламент складання бюджетів є можливість автоматизувати цей процес у підсистемі бюджетування “BAS ERP”, оскільки підсистема не містить жорсткий обмежуючий регламент формування бюджетів процес, а є системою, що настроюється з великим набором опціональних можливостей.

Використання підсистеми «Бюджетування» програмного продукту “Управління сільськогосподарським підприємством” необхідне для ведення планування, здійснення контролю доходів та витрат, аналізу прогнозованих та отриманих фінансових показників та ефективності розподілу фінансових ресурсів. Крім того, дана підсистема дозволяє здійснювати вищими організаціями моніторинг та контроль діяльності підпорядкованих сільськогосподарських підприємств та сприяє підвищенню прозорості їхньої економічної діяльності.

Вас зацікавило бюджетування?

Наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на Ваші запитання.

Для цього просто залиште нам заявку

;