О компании

  Аудитсофт” консалтингове ІТ-підприємство, що надає якісні послуги по впровадженню програмних продуктів ділового призначення для ведення обліку, а також повний комплекс послуг по супроводу облікових систем. Дата заснування підприємства 2007р. Пріоритетними напрямками в діяльності підприємства являється автоматизація обліку в виробничих і торгових підприємствах України.Накопичений досвід за роки роботи дає нам можливість пропонувати клієнту виключно відповідні рішення для досягнення максимального результату від бізнесу.

  Працівники компанії являються експертами, кожен у своїй сфері і орієнтовані на досягнення поставлених клієнтом задач. Оскільки результати роботи нашого колективу напряму залежать від злагодженої роботи з замовником, всі наші співробітники є професіоналами в сфері комунікацій.

  Основний принцип роботи компанії: “Якість продукту, який пропонується клієнту повинна бути краще, ніж очікується клієнтом.

   

   

   

  Сертификаты

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Информация

  Если Вам нужна дополнительная информация, пожалуйста, свяжитесь с нами по толефону 0800 21-31-88 или по электронной почте.

  Также Вы можете воспользоваться формой обратной связи.